Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

1,300
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

Bu haftanın en önemli gökyüzü hareketi, İkizler burcunda 14 Aralık'ta gerçekleşecek dolunay. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında bazı stresli ve gergin anlar yaşayabilirsiniz. Bunun ardından arkadaşlıklarınız adına bazı farkındalıklar kazanabilirsiniz. 

Gelecek ile ilgili planlarınızda birtakım gelişmeler olabilir. Ne yapmalıyım, hangi alana yönelmeliyim gibi konularda birtakım cevaplar bulabilecek, daha somut veriler üzerinden hareket edebileceksiniz. Projenizi belirleme fırsatı bulabileceksiniz. 

Kariyer ile ilgili uzun zamandır yapmış olduğunuz çalışmalardan gelir elde etmek adına, kariyerinizin size ne kazandıracağını anlamak adına güzel farkındalıklar yaşayacaksınız.

Bazılarınız da aşk ve ilişkiler konularında, Güneş'in de Yay burcunda olduğunu düşünürsek, daha flörtöz olabilir, hayattan keyif alabilirsiniz. Bu anlamda daha göz önünde olmak isteyecek, önde olmayı arzulayacaksınız. Fakat bu konularda Satürn'ün etkisinden dolayı gerçekçi ve somut adımlar atmanız gerekiyor. Bazen kendinizi bastırılmış ve zorlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Böyle hissettiğiniz alanlarda hayal dünyasını bir kenara koyun ve gerçekleştirebileceğiniz projelere odaklanın. Somut adımlar adın. Toplum önünde daha etkili olacağınız, sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında başarıyı yakalayabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat