Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,087
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta perşembeye kadar olan dönemde bilinç altınız, sezgiler, kendinizle hesaplaşma ve duygusal olarak fazlasıyla gelgitli bir ruh hali içinde olmak söz konusu. Bu nedenle bilhassa perşembeye kadar olan dönemde duygusal konularda kararlarınızı uygulamaya almadan, biraz daha sabırlı olmak veya izlemede kalmak önemli olacak.

Perşembeden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, daha neşeli ve pozitif olmanızı sağlayacak ama burcunuzda bulunan Jüpiter ve Güneş karesi bilhassa erkeklerden veya hayatınızdaki otorite sembolü kişilerden beklediğiniz destekler, çözümler adına sizi zorlayabilir. Hafta boyunca etkin olacak bu enerji şansınıza çok güvenmeden, kendi çabanızla sonuca ulaşmanızı daha olası kılıyor. 

Bu hafta ele alacaklarınız adına mücadele söz konusu. Bu nedenle adımlarınızı atarken rekabet etmeniz gereken durumlara karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Ani aksilikler sizi yolunuzdan çevirmesin, olayları çözüm odaklı ve planlı ele almak daha doğru olur. 

Duygusal alanlarda sorumlulukların size hatırlatılması, sıkılmanıza, alanlarınıza girildiğini düşünmenize neden olabilir. İlişkilerinizde durumları kişiselleştirmeyin ve esnek bakmaya gayret edin. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat