Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ARK: Survival Evolved nasıl bir oyun?

3,394
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

ARK: Survival Evolved nasıl bir oyun?

Oyun Uzmanı programının Haziran ayının öne çıkan oyunları programının 4. oyunu WildCard'dan geliyor: ARK: Survival Evolved.

Oyuncuların son yıllarda büyük ilgi gösterdiği hayatta kalma temalı oyun türüne bir yenisi daha ekleniyor. Bağımsız oyun stüdyosu WildCard tarafından geliştirilen ARK: Survival Evolved dinozorların ve birçok tarih öncesi canlının yaşadığı bir adada hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı konu alıyor.

Erken erişim sürecinde olan oyun multiplayer odaklı olmasının yanında tek başına yapay zekaya karşı da oynanabiliyor. Benzer oyunlarda olduğu gibi çevredeki kaynakları kullanarak ve birlikte hareket ederek barınaklar inşa etmeli, avlanmalı ve vahşi hayvanlara karşı mücadele etmelisiniz. Oyunda ilerleyen süreçlerde dinozorları evcilleştirebilecek hatta onları kontrol ederek avlanabileceksiniz. Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen ARK: Survival Evolved grafikleri ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat