Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Arda Turan'ın Avrupa'daki başarısının sırrı nedir?

2,026
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Arda Turan'ın Avrupa'daki başarısının sırrı nedir?

Arda Turan'ın La Liga ve genel olarak Avrupa'da başarılı olmasının arkasındaki en önemli etken Arda'nın buraya kalıcı olmak üzere gitmesidir.

Arda Turan, Türkiye'den İspanya'ya gitmeye karar verdiğinde özel yaşamına ilişkin ciddi sorunlar vardı. Dahası Arda Turan'ın özel yaşamı medyanın baskısı ve takibi altındaydı. Arda Turan, bu nedenle medyayla ciddi çelişkiler yaşıyordu. Tüm bunlar olurken Arda'nın Türkiye'den Avrupa'ya gitmesi onun daha rahat ve takip baskısından uzak bir yaşam demekti.

Arda Turan, kendisi için Türkiye'de bulamadığı bazı şeyleri ya da huzuru Avrupa'da buldu. Özel yaşamındaki huzur ve rahatlık da işin içine girince Arda Turan, Atletico Madrid takımında harikalar yarattı ve çok büyük başarılara ortak oldu. Turan A. Madrid ile Şampiyonlar Ligi'nde final maçına çıktı. Arda Turan, İspanya ve Avrupa'ya kendini kabul ettirmiş bir isimdir. 

Turan'ın Avrupa'daki başarısının arkasında yatan unsurlardan biri de onun tam bir takım oyuncusu olması, ayrıca futbol tekniğini ve oyun karakterini takıma yansıtabilmesidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat