Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Arabamızı oto galeride nasıl satabiliriz?

28,126
kez izlendi
Puan: 4.36 / 5
Detaylı Açıklama

Arabamızı oto galeride nasıl satabiliriz?

Arabanızı galeriye bırakıp satmaya karar verdiğiniz zaman, mutlaka referanslı bir araba satıcısına gidin ve arabayı teslim ederken özellikleri belirten tarihli bir teslim tutanağı alın.

Tutanak tutun

Arabada herhangi bir çizik veya yırtık varsa mutlaka not edin. Teslim ederken bunları yazılı olarak alın ve aracı teslim etmeden önce galeri ile mutlaka fiyat konusunda anlaşın.

Galerilerin çalışma şekilleri farklı olabiliyor. Arabanızın satış fiyatı üzerinden bir anlaşabilirsiniz veya siz bir fiyat belirlersiniz o belirlediğiniz fiyatın üzerinde kaça satılırsa galeri o paraya satar, siz de belirlediğiniz fiyatı alırsınız.

Kilometre saatini kontrol edin

Arabanızı galeriye bıraktığınız zaman kaç kilometrede olduğunu mutlaka not edin. Aracınız uzun süre satılmaz ve geri lamaya karar verirseniz aynı kilometrede olduğunu kontrol edin.

Arabanın içinde veya dışında herhangi bir çizik, sürtük var mı onu da kontrol edebilirsiniz. Arabayı satıcı galeriye bırakmadan önce mutlaka referans alın, ona göre işleminizi yapın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat