Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Apple Watch özellikleri nelerdir?

1,870
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Apple Watch özellikleri nelerdir?

Apple'ın "bugüne kadar ürettiğimiz en kişisel teknoloji" açıklaması ile duyurduğu, tıpkı şık bir kıyafet gibi üzerinizde taşımak için tasarlanan Apple Watch'ın başlıca özellikleri arasında bildirimleri hızlıca göstermesi, saat ekranının değiştirilebilir olması ve aynı zamanda spor etkinliklerinizi aktif bir şekilde takip edebiliyor olması geliyor. 


Apple Watch'ın takip edebildiği spor etkinlikleri arasında ayağa kalkıp kalkmadığımız, ne kadar yürüdüğümüz, ne kadar adım attığımız, kaç tane merdiven çıktığımız gibi aktiviteler bulunuyor. Ayrıca herhangi bir özel spor ile ilgileniyorsak, örnek olarak bisiklet veya basketbol gibi daha spesifik sporlardaki etkinlikleri de özel bir şekilde takip edebiliyor.

Apple Watch sayesinde telefonumuza gelen bildirimlere hızlıca bakabilir, gerekirse bunlara hızlı bir şekilde yine Apple Watch üzerinden yanıt verebiliriz.  

Diğer yandan Apple Watch ile telefonumuza gelen çağrıları da kabul edebilme özelliği söz konusu. Çağrıları yanıtlamak için iki yöntem var. Direkt olarak saat üzerinden çağrıyı kabul edip, görüşmeyi kulaklık üzerinden yapabilir veya o sırada kulaklığımız yoksa Apple Watch'ı yüzümüze yaklaştırarak, hem karşı tarafın sesini duyabilir hem de kendi sesimizi diğer tarafa iletebiliriz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat