Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Apple Watch alalım mı?

3,640
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Apple Watch alalım mı?

Apple Watch, fiyatı ciddi pahalı bir giyilebilir teknoloji/saat olmak ile beraber, iPhone ile kullanıldığında çok yararlı ve kullanışlı olabilir. Apple'ın saati özellikle Türkiye'deki bankacılık ya da haber uygulamalarını anlık olarak takip etmek isteyenler için çok faydalı bir üründür. Hızlıca bildirimleri görmek, mesajlara cevap vermek, e-postaları takip etmek ya da son dakika haberlerini görmek açısından Apple Watch tam bu işlemlere uygun bir saattir. Diğer yandan fiyatının yüksek olması bir handikap oluşturmaktadır. 


Fiyat-performansa baktığımızda Apple Watch'ın başka bir alternatifi bulunmamaktadır. Bu anlamda Apple Watch alıp almayacağımızı değerlendirirken bütçe öne çıkmaktadır. Apple Watch'ın Sport isimli saat modeli her ne kadar Apple Watch'ın diğer saatlerine göre biraz daha düşük bütçeli olsa da tasarımında kullanılan materyaller daha az dayanıklıdır. Diğer yandan hem görsel olarak, hem de dayanıklılık olarak Apple Watch ve Apple Watch Edition, Apple Watch Sport'a göre çok daha öndedir. Yine de Apple Watch ve Apple Watch Edition'daki kılcal çizikleri de göz önünde bulundurmak gerekir. Burada kararı görsel olarak beklentinize ve bütçenizin durumuna göre verebilirsiniz. 

Apple'ın saatlerini incelemek için Apple Store Türkiye'yi ziyaret edebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat