Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Anal seks ile kadınlar orgazma ulaşır mı?

1,664,225
kez izlendi
Puan: 4.69 / 5
Detaylı Açıklama

Anal seks ile kadınlar orgazma ulaşır mı?

Seks yöntemlerinden biri de anal sekstir. Anal seks erkeklerin tercih ettiği bir yöntemdir. Kadınların orgazm olması için illa bir partnere ihtiyaçları yoktur. Bir kadın beyin gücü ve bilinçaltının yardımıyla gözlerini kapatarak mastürbasyon sayesinde orgazm olabilir. 

Anal seks, oral seks ya da vajinal seks kadının partnerine ya da duygusallığına, ruh durumuna bağlıdır. Partneri ile anal seksle orgazm olabilir. Bu orgazm oral seks ya da vajinal seksle de gerçekleşebilir. Bu nedenle orgazm partnere ve kadını ruhsal durumuna bağlıdır. Koşullar tamamsa kadın kolaylıkla seksten zevk alır ve orgazm olur.

Anal seks de kadının tamamen zevk alması ile ilgilidir. Eğer kadın bunu kabul ediyor ve zevk alıyorsa  o zaman kadın bununla orgazm olabilir. Ama eğer sevmeyerek, istemeyerek partnerinin ısrarı ile yapıyorsa elbette keyif almayacak, hatta bu onun için acı veren bir deneyime dönüşecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat