Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Amsterdam'a hangi aylarda gidilmeli?

22,090
kez izlendi
Puan: 4.62 / 5
Detaylı Açıklama

Amsterdam'a hangi aylarda gidilmeli?

Amsterdam, mimari dokusu ve ilginç şehir kültürü ile herkesin görmesi gereken Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri. Ancak Amsterdam'da sizi Türkiye'dekinden değişik bir iklim bekliyor. Bu nedenle seyahatinizi buna göre planlamanızda fayda var.
Amsterdam Avrupa'nın kuzeyinde kalan bir ülke olduğu için kışları çok soğuk olur. Bu yüzden Amsterdam'a gitmek için kış aylarını tercih etmemelisiniz. Kış aylarında giderseniz aşırı soğuk nedeniyle şehrin tadını çıkaramayabilirsiniz.

Amsterdam'a gitmek için en uygun zaman ise bahar ya da yaz ayları. Haziran, temmuz ve ağustos Amsterdam seyahati için en uygun aylar. Bu aylarda bile hava sıcaklığı Türkiye'dekinden daha düşük olabiliyor. Özellikle geceleri şehirde hava üşütebilecek kadar soğuyor. Bu nedenle yanınızda geceleri giyebileceğiniz kalın giysiler götürmenizde fayda var.

Amsterdam'da kapalı alanlarda çok fazla vakit geçirebilirsiniz. Çünkü görülmesi gereken birçok müze ve alışveriş yapabileceğiniz birçok alışveriş merkezi var. Zamanında gitmeniz halinde Amsterdam hava koşulları ile ilgili bir sıkıntı yaşamanız çok olası değil.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat