Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Amerika'da doğum hizmeti neleri kapsıyor?

944
kez izlendi
Puan: 3.50 / 5
Detaylı Açıklama

Amerika'da doğum hizmeti neleri kapsıyor?

Amerika'da doğum hizmeti öncelikle aileyi Amerika'daki doktor ve hastane seçenekleri ile ilgili bilgilendirmeyi kapsıyor.

Amerika'ya gitmeden önce

Amerika'da doğum yapma kararı veren aile Amerika'da konaklama ile ilgili karar vermelidir. Aracı kurum tarafından aileye çeşitli daire seçenekleri sunulur. Aile dilerse otelde de konaklayabilir.

Anne adayının Amerika'ya gitmeden önce Türkiye'de yaptırması gereken bazı testler vardır. Bu testlerden olumlu sonuçlar alındıktan sonra Amerika'daki doktordan ve hastaneden randevular alınır.

Amerika'da sunulan hizmetler

Aile Amerika'ya gittiğinde havaalanında aileye karşılama ve rehberlik hizmeti sağlanmaktadır. Aile rehber tarafından konaklama yerine götürülür ve ertesi gün yine rehber eşliğinde muayene için hastaneye götürülür. Aynı gün içinde aileye şehir tanıtım turu yapılır.

Aracı kurum tarafından aile gitmeden önce mutfak alışverişi yapılmış ve eve yerleştirilmiş olur. Ailenin ilk birkaç gün market alışverişi konusunda endişelenmesine gerek yoktur.

Hastane ve doktor için ödenecek tüm ücretler ailenin satın aldığı paketin içine dahildir.

Amerika'da yapılan doğumlarda bebeğin sağlığından emin olmak için doğumda mutlaka bir pediyatrist bulunur. Normal doğum yapan anneler hastanede 2 gece, sezaryen doğum yapan anneler hastanede 3 gece kalır. Anne hastaneden taburcu olduktan sonra en az 2 kere doktor kontrolüne gider.

Türkiye'ye dönüş

Anne ve bebeğin uçak yolculuğu yapmasında bir mani bulunmazsa aile Türkiye'ye dönebilir. Aile Türkiye dönüşünde aracı kurum tarafından havaalanından yolcu edilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat