Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alüminyumda neden IQ Alüminyum Sistemleri'ni tercih etmeliyim?

14,278
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Alüminyumda neden IQ Alüminyum Sistemleri'ni tercih etmeliyim?

2014 yılından bu yana sektördeki çalışmaları ile adından söz ettiren IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck kalitesi ile fiyat performansı ve geniş ürün yelpazesi ile rakipsiz olma yolunda ilerliyor. Kurumsal yapısı ile üretim aşamasından tüketiciye ulaştırma sürecine kadar büyük bir sorumlulukla ilerleyen IQ Alüminyum Sistemleri, mükemmelleştirme politikası ile her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı temel ilkesi olarak sayıyor 

Alüminyum sektöründe, kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum; cephe sistemleri, açılır sistemler, menfezler, güneş kırıcılar, skylight sistemleriyle tüm çözüm alternatiflerini tüketiciye ulaştırıyor. Sahip olduğu ürünler ile rakipleri arasında fark yaratan IQ Alüminyum Sistemleri, sektörde eşine rastlanmayan bayilik sistemi ile çalışarak müşteri memnuniyetini de garantilemektedir..

IQ Alüminyum, ürünlerinin tüm dağıtımlarını sadece kendisi gerçekleştirerek, bayilere ulaştırma noktasına kadar ki lojistik hizmetini kaliteden ödün vermeden büyük bir titizlikle yönetmektedir. Bu başarılı strateji sayesinde hiçbir aracı kuruma gereksinim duymaması, bayilere tüm ürünlerin eksiksiz ve doğru bir şekilde ulaştırması sayesinde bayi ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmaktadır. 

Sürme sistemleri, açılır sistemler, menfez, güneş kırıcı, skylight ve cephe sistemlerinde yirmiden fazla serisi bulunan IQ Alüminyum Sistemleri; yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı, geri dönüştürülebilir tasarımları ve çevreci olması sebebiyle yaşam alanlarında öncelikli olarak tercih ediliyor. Ayrıca, çok geniş renk yelpazesi ile de müşterilerine sınırsız seçenek sunuyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat