Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alüminyum kapı ve pencere sistemlerinin avantajları nelerdir?

15,127
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Alüminyum kapı ve pencere sistemlerinin avantajları nelerdir?

Endüstrinin birçok alanında kullanılabilen alüminyum malzemesi son dönem mimarisinde pencere ve kapı olarak da oldukça fazla kullanılmakta ve yoğun ilgi görmektedir. Alüminyum pencere ve kapıların bu kadar yoğun ilgi görmesinin birçok önemli sebebi vardır. Korozyona ve dış hava şartlarına dayanıklı oluşu, hafif ve dayanımı yüksek malzeme özelliği ile alüminyum kapı pencere sistemleri kullanıcılarına önemli avantajlar sunar. Geniş açıklık ve yüksekliklere uygulanabilirliği sayesinde daha ferah mekanlar yaratmaya yardımcı olur. Bir diğer yandan malzemenin özelliği sayesinde istenilen renge boyanabilir, kişiselleştirilebilir; müşteri talebine göre tamamen mekanla bütün hale gelecek renklerde kullanılabilir. Alüminyumun sınırsız şekillendirme ve tasarım olanağı, çok karmaşık yalıtım detaylarının ekonomik çözümünü sağlar
 
Alüminyum kapı pencere sistemlerinin bir diğer avantajı ise daha az bakım gerektirmesi ve kolay temizlenmesidir.
 
Alüminyum doğrama sistemleri birçok açılım seçeneği sunar. Bunlara katlanır, kayar katlanır, sürme, açılır, çift açılır, dışa açılır gibi pek çok örnek vermek mümkündür.

Bütün bu avantajlarının yanında alüminyum çevrecidir. Alüminyum ürünleri gerek üretilirken, gerekse kullanıldıkları yerlerde çevre kirlenmesine sebep olmazlar. Kalan fireler, yeniden değerlendirilerek yeni ürünlere dönüştürülebilir.

Kapı ve pencere sektöründe uluslararası lider bir şirket olan Deceuninck markalarından IQ Alüminyum Sistemleri, her türlü alüminyum çözüm için profesyonel bir iş ortağıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat