Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aldatma yaşanmışsa ve pişmanlık varsa çiftler yine eski günlerine dönebilir mi?

57,918
kez izlendi
Puan: 4.60 / 5
Detaylı Açıklama

Aldatma yaşanmışsa ve pişmanlık varsa çiftler yine eski günlerine dönebilir mi?

Bir ilişkide aldatma yaşanmışsa ve pişmanlık söz konusu ise, çiftin eski günlerine dönmesi mümkün değildir ama yepyeni bir döneme başlayabilirler. Çünkü aldatma bazen evliliklerin veya ilişkilerin yeniden ivme kazanıp iyi bir hale dönüşmesini sağlayabilir. 


İlişkinin aldatma sonrası ivme kazanması şöyle olur: Aldatma olayı ortaya çıkana kadar birbiri ile konuşmamış, birbirilerine olan şikayetlerini yüzyüze birbirlerine anlatmamış çiftler vardır. İlk defa aldatma ortaya çıktığı zaman, birbirleri ile yüzleştiklerinde "sen şunu yapmıştın, sen de bunu yapmıştın" diyerek aslında birbirlerinin hatalarını suratlarına söylerler. 

Aldatmanın gerçekleştiği ilişkide çiftler eğer olgun ve aralarındaki sevgi bağı güçlü ise, birbirlerinin hatasını anlayıp, bundan sonra yapmamak üzere yeni bir döneme başlayabilirler. 

Aldatmanın ardından ilişkiyi sürdürme

Burada şuna dikkat edilmeli. Eski günler demiyoruz, yeni bir döneme başlarlar. Çünkü o andan sonra ya iyiye gidecektir evlilikleri veya ilişkileri ya da tamamen bitecektir. Burada önemli olan şudur: Bu tür konuşmalar mutlaka sadece bir defa yapılmalıdır. 

Yüzleşme anından, her şey çok açık bir şekilde konuşulduktan sonra o aldatma defteri kapanmalı ve bir daha asla açılmamalı. Çünkü açılırsa, o yeni döneme geçiş süresince sürekli aynı konu gündeme gelirse, sürekli "sen beni aldattıın" diyerek sorgular ve yargılar şekilde ithamlar gelirse o çiftin ayrılması kaçınılmaz olur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat