Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aldatma sonrası evlilik kurtarılabilir mi?

4,904
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aldatma sonrası evlilik kurtarılabilir mi?

Aldatma yaşanmış evliliklerin kurtulup kurtulmayacağı en çok düşünülen konudur. Bunun öncesinde aldatma nedir bunu iyi bilmek gerekir. Aldatmak, ya partnerinizi ya da yakın çevrenizdeki kişileri yanıltmak ya da ihanet etmektir. 


Biz aldatma kelimesini genelde karşı cinsle yaşanan ilişki açısından kullanırız. Bu durumun karşılıklı iki kişiye indirgenmiş olmasının nedeni de aldatma olayının altında yatan cinsel eylemdir. Bu nedenle çok önemlidir ve affedilemez gibi görülür. Özellikle evliliklerde evliliğin sürüp sürmeyeceğini belirleyen olay da kişilerde yarattığı özgüven ve tercih edilmiş olsa duygusudur. 

Aldatma yaşanmış evliliklerin devam edip etmeyeceği iki kişinin birbirine karşı güven geliştirip geliştiremeyeceği ile ilgilidir. Çiftler yaşanan olumsuzluklardan sonra birbirlerine tekrar güven duymaya başlarlarsa ilişkileri devam edebilir. Yapılan bazı araştırmalara göre evliliklerde yaşanan bu tür sorunlar sonrası evlilikler daha da güçlenebilmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat