Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alacağımız kombide hangi özelliklerin mutlaka olması gerekir?

79,022
kez izlendi
Puan: 4.41 / 5
Detaylı Açıklama

Alacağımız kombide hangi özelliklerin mutlaka olması gerekir?

Kombi alırken cihazın verimi en önemli kriterdir. Bu nedenle mümkün olduğunca yüksek verimli bir kombi almakta fayda vardır. Cihazın verimi yakıt tüketimi ile doğrudan ilgilidir. Bu nedenle seçenekler arasında ilk düşünülmesi gereken kombi çeşidi yoğuşmalı kombilerdir.

Yetkili bir Buderus bayisine gittiğinizde sizin için en uygun olan kombiyi önerecektir.

Kombinin tek veya çift eşanjörlü olması çok önemli bir kriter olmayabilir. Çift eşanjör kullanım suyu konforunu artırıcı bir etkendir. Yani daha kısa sürede istenilen sıcaklıkta kullanım suyu elde etmek ve sıcaklık dalgalanmalarını minimize etmek çift eşanjörlü kombilerde mümkündür. Ancak dayanım ve verim açısından konvansiyonel bir kombide tek veya çift eşanjör ayrımı yapmak doğru olmaz.

Kombi seçiminde mutfak veya oturulan mahalde kullanılan cihazların sessiz olması önemli bir kriter olabilir. Çünkü kullanım alanlarında kombinin dur-kalk ve su sirkülasyon sesleri rahatsız edici olabilir.

Kombilerde verimin dışında, kombinin kullanımının kolay olması, hata kodlarını anlaşılır şekilde göstermesi, modülasyonlu oda veya dış hava kumandaları ile kullanılabilmesi, uzun ömürlü olması, küçük montajlı yerler için kombinin boyutu seçim için önemli seçim kriterleri arasında yer alır.

Buderus Çağrı Merkezi: 444 5 474

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat