Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrobasi uçuşuna yolcu olarak katılabilir miyiz?

2,829
kez izlendi
Puan: 4.09 / 5
Detaylı Açıklama

Akrobasi uçuşuna yolcu olarak katılabilir miyiz?

Akrobasi uçuşlarına yolcu olarak katılmak mümkün. En büyük amaçlarımızdan bir tanesi ülkemizde akrobasi uçan insan sayısının artmasını sağlamak.

Siz de uçabilirsiniz

Akrobasi uçuşu esas itibariyle yapılamaz, olağanüstü bir şey değil. Birisi yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz. Dolayısıyla akrobasi uçuşu yapan ile yapmayan arasında aslında hiçbir fark yok. Bu sadece bir sabır meselesi.

Meraklılar için

Bu işin nasıl olduğunu merak eden insanlar için 2 kişilik uçaklar var. Bu 2 kişilik uçaklarda uçuş sırasında eğer isterlerse videoları, yani ses ve görüntüleri kaydediliyor, uçuş sonrasında da onlara hediye ediliyor.

Brlikte yapılan 10 dk?lık akrobasi uçuşu sırasında pilot sürekli konuşur ve bazı manevraları birlikte yaparlar. Bu yüzden uçuşa katılan kişi için bu deneyim unutulmaz ve çok güzel bir anı olur.

Uçuşa katılmak için

Bugüne kadar 100?den fazla insanı bu uçakla uçurduk ve inanıyorum ki Türk Sivil Havacılığı adına akrobasi dalında çok güzel ilerlemeler kaydettik. İsteyenler www.acromach.com adresinden bu uçuşlara katılmak için gerekli bilgileri edinebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat