Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

2,067
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler, 1 Temmuz itibari ile Merkür retro sürecini tamamladı ve artık nihayet düz pozisyonda.  Merkür 13 Temmuz'a kadar kaynaklarınız ile ilgili alanda olacak ve beklediğiniz haberler de Merkür Yengeç burcuna geçmeden önce gelecektir.

Kaynaklar alanında gezinen Merkür olunca, sizlerin de beklediğiniz haberler biraz maddiyat ile ilgili olacaktır. Örneğin başvurduğunuz bir kredinin onayı, veya zam istersiniz bunun ile ilgili bir gelişme, eşinizin bir başarısı ve beraberinde bir fırsat, kim bilebilir. Ama aklınızda maddi kaynak arttırımı var diyebilirim.
 
27 Haziran'da dost burcunuz Yengeç'te gerçekleşen Yeni Ay enerjisi size bir girişim fırsatı getiriyor. Hatta bazılarınız bu konu ile ilgili seyahat bile yapıyor olabilirsiniz. Bazı Akrepler bu ay Yeni Ay'ın enerjisi ile tatil fırsatları yakalarlar, bazılarınız da iş sebebi ile seyahatler yapabilirsiniz. 

Yeni Ay ile Neptün arasındaki olumlu açı tamamen üzerinizde, kiminize aşk getiriyor, benden söylemesi. Yanlız aşkta biraz temkinli olun derim, yanlış kişilere gönlünüzü kaptırmayın. 

5-6 Temmuz tarihlerinde Güneş ve Plüton'un karşıt açıları olacak, bu alan sizler için seyahatler, kardeşler ve eğitim ile ilgili. Bu belirttiğim konular ile ilgili stresli bir durum yaşamamak adına dikkatli olmanızı öneririm. 

8 Temmuz'da burcunuza Ay ve Satürn kavuşumu yaşayacaksınız, biraz modunuz düşük olabilir, kendinizi biraz keyifsiz hissedebilirsiniz, önemli görüşmeniz varsa bugüne denk gelmemesine dikkat edin derim.

12 Temmuz'da Dolunay olacak gökyüzünde, bu Dolunay'da Plüton'da devrede, yapacağınız girişimler veya aldığınız kararlar bayağı etkili olacak gibi. Yeni girişimleriniz oldukça ses getirecektir. 

13 Temmuz'da Merkür'ün de Yengeç burcuna geçişi ile birlikte, iletişiminiz artabilir, yurtdışı bağlantılı iş yapanlar gayet tempo içinde olursunuz. Ayrıca süregiden bir dava konunuz var ise bunun ile ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. 

16 Temmuz'da Jüpiter Aslan burcuna geçiyor, Aslan sizin kariyeriniz, en tepe noktası haritanızın. Şimdi Jüpiter'in bu alandan geçişi 1 yıl sürecek. Bu şu anlama gelmekte: Önümüzdeki 1 yıl boyunca hem temponuz yüksek olacaktır, hem de buradaki çalışmalarınızın karşılığı olarak maddi kaynaklarınızda bir genişleme yaşayacaksınız.  Jüpiter'in 1 yıl boyunca kalacağını düşünürsek etkisi kiminiz için hemen fark edilecektir, bazı Akrepler de zaman içinde hissedecektir etkisini. Şunu söylemeliyim, çalışmalarınızın karşılığını almak için gerçekten çok çalışmanız gerekecek, çok çalışan kesinlikle mükafatını da alacak. 

19 Temmuz'da Venüs dost burcunuz Yengeç'e geçiyor ve şanslı hissettirecektir Venüs size. İlham verecektir, iyimser ve keyifli bir ruh hali getirecektir. Ayın 2. yarısı Venüs desteği yüksek, bir de Venüs bekar Akreplere aşk getirebilir, hatta aşkı belki de seyahatlerde bulacaksınız, belki de aşkınızla bir seyahate gideceksiniz. Venüs mutlaka mükafat verecektir, keyif getirecektir sizlere.

Mars sizin yönetici gezegeniniz olarak bir süredir Terazi burcundaydı. 26 Temmuz'da nihayet burç değiştiriyor ve Akrep'e geçiyor. Bu güzel bir gelişme, 8 aydır düşünsel anlamda yordu ve yıprattı birçoğunuzu, rutinizi etkiledi. Hep planlar yaptınız ama hayata geçiremediniz belki, bazı Akrepler için de sağlıkları ile ilgilenme süreci yaşattı, içsel olarak yordu. Şimdi bu son 8 ayda düşündüğünüz konulara iyi hazırlandıysanız eğer, Temmuz sonu tamamen harekete geçiyor olursunuz. Hem enerjiniz artıyor, hem de biraz kefiniz yerine gelmeye başlıyor. 

Ayrıca 27 Temmuz'da Aslan burcunda gerçekleşecek Jüpiter'in de etkili olacağı Yeni Ay ile enerjinizi aşağı çeken konulara çözümler getiriyorsunuz. Rutinizde istediğiniz değişimler için enerjiniz, Temmuzda artarak devam ediyor olacaktır. Şanslı ve sağlıklı bir ay geçirmeniz dileği ile. Sevgiler

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat