Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,090
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, hafta başı pazartesi ve salı günü burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi daha çekici kılacak. Enerjinizin yüksek olduğu bu dönem, sorumluluklarınıza dönük hareket edecek ve yoğun bir tempoda olacaksınız. Kişisel konularınız öne çıkıyor.

Akrep burcu haftalık yorum

Bir süredir Merkür gerilemesi ve duraklaması nedeniyle özellikle krediler, bankacılık işleri, miras veya nafaka, sigorta işleri, eşinizden gelen maddi destekler gibi başkalarının kaynaklarından faydalandığınız parasal gelirlerinizde artık hızlanma ve düzelme söz konusu olacak. Perşembe günü bu alanlarınızda kavuşum etkisine girecek olan Venüs ve Merkür, krediler ve benzeri kaynaklardan beklediğiniz gelirler adına şanslı bir döneme işaret ediyor. Satılmayan bir gayrimenkulün satılması veya kiraya verilmesi, farklı kaynaklardan gelen maddi alanlarınızda bolluk enerjisi, bu hafta perşembeden itibaren önümüzdeki hafta boyunca sizi destekleyecek. 

Bu hafta vurgulu olan Mars ve Güneş karesi uzun yolculuklarda dikkatli olmanızı, genel olarak organizasyon yaparken çıkabilecek aksiliklere karşı tedbir almanızı ve kazalara karşı ihtiyatlı davranmanız gerektiğini vurguluyor. 

Bu hafta duygusal konularda yoğun etkiler var. İlişkilerinizde değişimler, kendinizi farklı bir birliktelik içinde bulma ve duygusal alanlarda enerjinizin yükselmesi söz konusu olacak.

Hafta sonu cumartesi gerçekleşecek Dolunay, genel olarak sert enerjilerle birlikte oluşuyor. Bu etki, tutkularınızla değil, aklınızla hareket etmenizi, düşünerek adım atmanız gerektiğini vurguluyor. 

Dolunay dönemi duygusal alanlarda fevri tepkilere açık olacağınız için, ilişkiniz veya partnerinizle ilgili meseleleri fazla büyütmeden, akılcı yaklaşımlarla ele almaya gayret edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat