Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,226
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Akrep burçları için pazartesi günü eğitim çalışmaları, akademik alanlar, yabancılarla ilgili temaslar, ihracat ve ithalat gibi konularda temaslarınız varsa etkiler sizi daha destekleyici enerjiler içermekte. Bunlar dışında işlerle meşgul iseniz herhangi bir konuda araştırma yapmak, kendinizi geliştirmek adına iyi etkiler söz konusu.

Salı ve Çarşamba günleri kariyer alanlarınız ve işle ilgili konular öne çıkıyor. Özellikle Çarşamba günü işinizle ilgili sorumlulukların arttığı ve temponuzun yükseldiği etkiler var. Bu nedenle Hafta ortası planlı olmaya gayret etmek, ele alacağınız konuları sıra ile bir düzen içinde değerlendirmek iş akışınız adına önemli olacak. 

Perşembe ve Cuma günü, maddi beklentileriniz ve özellikle finansal planlarınız adına gergin ve aceleci davranma eğilimiz artıyor ki bankalar ve benzeri yerlerle olan çalışmalarınız daha fazla gündeminizde olabilir. Ancak her türlü ilişkinizde fevri olmadan daha dikkatli hareket etmeye çalışın. 

Cuma günü,  ev ve gayrimenkul konuları özellikle emlak işinde çalışmalar yapan Akrepler için daha akıcı. Diğer yandan ortaklı iş ve konular veya eşiniz, evliliğinizle ilgili konularda destekleyici etkiler var. İş ortağınız veya eşiniz sorumlu olduğunuz bir konuda size destek verebilir. 

Hafta sonu, kalabalıktan kaçmak, kendinizle olmak, biraz daha kendi alanlarınıza dönmek isteyeceksiniz. Bu nedenle kapsamlı ve kalabalık sosyal etkinlikler sizi yorabilir. Hafta sonu daha sevdiklerinizle vakit geçirmeye ve aşırı tempo gerektiren aktivitelerden kaçınmaya çalışın.
Güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle?

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat