Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

872
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, hafta ortasına kadar kariyer ve iş alanlarınız, sosyal statünüz adına faaliyetler öne çıkıyor. Eğer eğlence sektörü, devlet sektörü, idari işler, yönetim kademelerinde çalışıyorsanız çarşamba gününe kadar kendinizi ortaya koyma, bekleyen projeleri tekrar düşünme ve aktif etme isteğiniz artabilir.

Akrep burcu haftalık yorum

Bu hafta Merkür gerilemesinin bitmesi ile yaklaşık 3 haftadır komisyonlar, başkalarının kaynaklarından beklediğiniz alacaklarınız, alacak verecek dengeleriniz adına sizi yoran ve durduran enerjiler artık rahatlıyor.

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani, gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca ilerlemek ve sonuç almak adına, özellikle komisyon ve prim ve alacaklarınız, bankalar ve kredilerle ilgili dengelerde etkiler sizi bir süre daha beklemeye davet ediyor. Bu alanlarda gelişmeler daha çok önümüzdeki hafta hız kazanacak.

Günlük rutinlerimizde oldukça önemli bir yer tutan Ay, bu hafta iki kez açısız, boşlukta ilerleyecek. 

Öncelikle salı günü, saat 14.00 ile çarşamba günü öğle saatleri arasında boşlukta olacak Ay enerjileri yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemede kalmayı astrolojik olarak önemli kılıyor. Bu süreçte attığınız adımlar daha sonra değişikliğe uğrayabilir. 

Perşembe günü Başak burcunda ilerleyecek olan Ay sizi maddi hedefleriniz, sosyal çevreniz ve dış dünyanızla ilgili iletişimde tutacak. 

Önemli biri ile bir görüşme veya randevu talebiniz varsa, bunu perşembe günü organize edebilirsiniz.

Cuma günü sabah erken saatlerden, öğlen 13.00'a kadar tekrar boşlukta kalacak Ay, özellikle önemli görüşmeler, maddi konulardaki adımlar adına bu aralığı bekleyerek geçirmenizi ve adım atmamanız gerektiğini vurguluyor.

Cuma öğleden sonradan itibaren sizi kendi alanlarınıza ve içinize çekecek olan etkiler, pazar gününe kadar daha çok bitmemiş işlerinizi bitirme, kişisel alanlarınıza yönelme ve kalabalıktan ziyade sakin ortamlarda rahat etme etkileri veriyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat