Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,305
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, pazartesi günü evlilik, eşiniz, partneriniz, ortaklı işleriniz ve ticari bağlantılarınızla ilgili konulara yoğunlaşacak ve daha çok çözüm odaklı olacaksınız.

Akrep burcu haftalık yorum

Salı gününden cuma gününe kadar olan dönemde bu hafta şartların değişime açık olması nedeniyle haftayı daha dikkatli ve temkinli geçirmelisiniz. Olayları kontrol etmeye çalışmayın ve akışa bırakın, zira koşullar sizin dışınızda değişim gösterebilir. Kendinizi yıpratmayın.

Salı gününden itibaren parasal konular, başkalarının kaynaklarından gelen gelirleriniz, banka ilişkileriniz, krediler, sigorta işleri, nafaka, kiralamalar gibi alanlara yoğunlaşabilirsiniz. 

Çarşamba günü yazım işleri, eğitim alanları ve genel olarak hayata bakışınızda kontrol duygunuz yükselirken, sağduyunuz öne çıkacak. 

Perşembe günü hassas etkilere sahip bir gün. Perşembe günü ele aldığınız işlerde disipline olmak, odaklanmak zorlaşacağı gibi, meseleleri ele alırken, sakin olmakta zorlanabilirsiniz. 

Diplomasi ve incelik gerektiren konuları perşembe günü ele almayın. Düşünmeden ve iyice anlamadan herhangi bir konuya dahil olmayın. Özellikle gündelik yaşamınızda ve işinizde dedikodular, aslını bilmediğiniz söylentiler üzerinden fikir beyan etmeyin. 

Perşembe günü, işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, gün bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Özellikle krediler, bankacılık işleri, komisyonlar, sigorta işleri adına saat 15.00'dan sonra yeni bir başlangıç yapmamanız doğru olur. 

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay, eğitim, öğretiler, yurtdışı bağlantıları, seyahat planlarınızla ilgili alanlarda yeni gelişmeler ve olanaklar verebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat