Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,381
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, pazartesi günü ortaklı alanlarınızı ve eş, partnere yönelik duygularınızı öne çıkaran enerjiler salı gününden itibaren dikkatinizi okült konular, mistik alanlara çevirecek. Sizin adınıza bu hafta enerjileri sezgilerinizi yükseltirken, araştırma yapmak, yeni konulara yönelmek ve özellikle ruhsal araştırmalar açısından ilginç deneyimler getirebilir. 

Akrep burcu haftalık yorum

Perşembe gününden itibaren hafta sonuna kadar zihniniz daha dünyevi alanlara dönerken, seyahat ve yolculuk planlarınız varsa, perşembe ve cuma günleri yolculuk yapmak veya planlamak adına etkiler destekleyici.  

Bu hafta çarşamba gününden itibaren kariyer alanınıza geçecek olan Güneş, yaklaşık bir aylık dönemde iş ve kariyer bağlantılarınızda güzel fırsatlar getirebilir. Güneş iş alanlarınızda Jüpiter ile yapacağı ortaklıkta sizi daha şanslı etkilerde bırakırken, kariyer alanlarınızda hedeflerinizi de büyütüyor. 

Hafta sonu gerçekleşecek olan Yeni Ay tam da bu alanlarınızı hareketlendirecek. Önümüzdeki haftadan itibaren, yeni iş deneyimlerine kendinizi daha açık hissedebilir ve artık kurtulmak istediğiniz ortaklıklar, iş bağlantıları, süresinin dolduğuna inandığınız işlerinizden kurtularak yeni adımlara geçirebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat