Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,144
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, bu hafta pazartesi günü burcunuzda bulunan Satürn ile ev ve aile alanızda seyahat edecek Ay arasındaki gergin açı, sizi evinizle ilgili sorumluluklar, aile bireyleri, ebeveynlerinizle alakalı konularda mücadeleye itmekte. Bu etki benzer şekilde eğer çalışıyorsanız, iş ve kariyer konularındaki  durumları da haftanın ilk gününü sorumluluklardan kaçmadan ele almanız gerekliliğini vurguluyor. 

Salı günü ise Ay ve Venüs arasında oluşacak sert açı, ilişkiler ve partnerinizle alakalı konularda güç savaşlarına, olaylara tek yönlü bakmanın getireceği sorunlara işaret etmekte. Dolayısı ile haftanın ilk iki günü ev, iş ve ilişki alanlarınızda durumları akılcı şekilde çözmeye çalışın ve meselelerin üzerine gitmemeye özen gösterin. 

Çarşambadan itibaren yumuşayacak olan etkiler sizin adınıza daha rahat ve akıcı olacak. Çarşamba ve perşembe günleri şans etkileriniz yükseliyor. Kendinizi daha rahat ifade edebilecek, hayata daha pozitif bakabileceksiniz. 

Üzerinizdeki duygusal yükler hafiflerken, ilişkiler alanında da rahatlayacaksınız. Bu nedenle bu hafta kişisel konularda, özel ilişkilerinizde ve kariyerinizle ilgili adımlarda sizin adınıza çarşamba ve perşembe günleri daha destekleyici diyebilirim. 

Cuma günü Koç burcuna geçecek olan Ay, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Özellikle baş ağrıları, migren atakları açısından hassas olabileceksiniz. Eğer müzmin migren sorununuz varsa, bu hafta cuma ve cumartesi günleri dikkatli olmakta fayda var. 

Hafta sonu fiziksel olarak kendinizi yormadan geçirmeye çalışın. Seyahat ve yolculuk planları için özellikle Cumartesi günü daha vurgulu ancak, Merkür gerilemesi nedeniyle eşyalarınıza ve seyahat evraklarınıza sahip çıkmanız yerinde olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat