Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,511
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, hafta başı aile ve ev, yuva alanlarınıza yönelen zihniniz Salı dan itibaren daha çok ilişkileriniz ve duygusal hayatınıza odaklanmanıza neden olacak.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri gökyüzünde Su grubunda gerçekleşecek akıcı bir üçgen açı sizi de yakından ilgilendiriyor. Öncelikle ilişkileriniz, duygusal hayatınızla ilgili yeni kararlar, sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. diğer yandan çocuğunuz varsa, onun eğitimiyle ilgili önemli bir fırsat veya durum sizi sevindirebilir. Yabancılarla olan ilişkiler, yurtdışı planlarınız, eğitim, yayıncılık ve hukuksal konularda yine bir süredir devam eden tıkanıklıklar varda, bu hafta bu alanlar adına da şanslı etkiler içindesiniz.

Ancak tüm bunların yanında, her türlü kararınızda durumları tüm gerçekliği ile değerlendirmeye çalışın ve mantığınız ile hareket etmekten uzaklaşmayın. Zira enerjiler fırsatlar getirirken bir yandan da yanılgılara açık etkiler vermekte.

Perşembe gününden itibaren Aslan burcuna geçecek olan Jüpiter, kariyer alanlarınızda size güzel gelişmeler vereceği bir yıllık süreci müjdeliyor. Ancak bu hafta ilk geçişi sırasında Mars ile yapacağı kare görünüm, bilhassa işinizle ilgili alanlarda gerginliklere karşı dikkatli olmanızı gerektirmekte. Fevri hareket etmeden işlerinizi organize etmenizde fayda var.

Hafta sonu eşiniz, partnerinizle ilgili alanlara yönelecek olan zihniniz, sosyal ortamlar açısından destekleyici. Bunun yanında beslenme düzeninize hafta sonu özellikle özen göstermelisiniz. Bu süreçte Ay Boğa burcunda ilerleyecek ki karbonhidratlı yiyecekler her zamankinden fazla yağ depolamanıza neden olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat