Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

1,744
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar,

Venüs, yılın ilk yarısı aşk ve ilişki alanlarınızda uzun süre seyrederken, Şubat ile Haziran arasında size hem şans ve bereket, hem de aşk ve ilişki vaat etmekte. Bekar Akrep burçları bu yılın ilk yarısı özellikle Mart ve Haziran arasındaki döngüde duygusal ağırlığı yüksek, romantik bir ilişki yaşayabilirler. Evli iseniz, ilişkinizde duygusal etkiler artarken, çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız,  yılın ilk yarısı Haziran'a kadar olan döngüde şansınız yüksek olacak. 

Burcunuzun yöneticisi Mars, Şubat ayında aşk alanınızdan geçerken, sizi duygusal konulara odaklayarak Şubat ayı boyunca Venüs ile birlikte hareket edeceği bu alanda sizi daha tutkulu ve ilişkilere dönük kılacak. 

4 Mart ile 15 Nisan arasında ilişki alanınızda gerileme etkisinde geçecek olan Venüs, yılın ilk yarısı için ilişkiler adına hassas olacağınız bir sürece işaret etmekte. Eski bir ilişki veya ilgi duyduğunuz biri duygusal olarak karışmanıza neden olabilir veya uzun süredir tanıdığınız birinin ilgisini fark ederek sürpriz bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Her durumda bu yıl Mart ile Haziran arasında duygusal olarak yoğun ama karışık bir döngünüz var. 

Temmuz ayında karşı burcunuza geçecek olan Venüs, geri hareketle tekrar Akrep burcuna dönecek olan Satürn ile karşıt etkiye geçiyor ki anlamı, ilişkilerinizde temmuz ayı boyunca kritik bir süreç atlatabilirsiniz. Partnerinizle aranıza anlamlandıramadığınız bir mesafe girmesi veya aniden ilişkiniz, eşiniz veya partnerinizin sizde uzaklaşması söz konusu olabilir. Bu yıl Temmuz ayı ilişkileriniz adına dikkatli yönetmeniz gereken bir süreç var diyebilirim.

İlişkileriniz adına iletişime dikkat etmeniz gereken diğer bir döngü ise yıl sonuna denk gelmekte. Burcunuzda gerçekleşecek Merkür gerilemesi 3 ve 23 Aralık arasında çevrenizle ve sevdiklerinizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. 

Bu yıl aşk ve ilişkiler adına en yoğun etkilerden geçecek burçların başında geliyorsunuz. İlişkiler anlamında hareketli bir sene geçirirken, bilhassa yılın ilk yarısı sizin için ilginç gelişmeler verebilir. Yeni bir ilişki, aniden hayatınıza giren birine odaklanmanız veya devam eden ilişkinizde veya evliliğinizde sürpriz gelişmeler söz konusu olurken, bilhassa yılın ilk yarısı aşkta sizin adınıza sular kolay durulmayacak gibi görünüyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat