Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

938
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar,

2017 yılının ilk yarısı her ne kadar maddi konularda koşturarak ve emek sarf ederek gelir elde etme potansiyeliniz yüksek olsa da, kazançlar alanınızı rahatlatan Jüpiter desteği ile bir yandan da kısmetli bir süreç yaşayacaksınız. Bu yıl maddi gelirleriniz kadar özellikle kişisel ihtiyaçlarınıza, estetik veya güzellik alanları veya keyfi konular, eğlence veya hobileriniz, eğitime yaptığınız harcamalar açısından gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız önemli olacak. 

Çocuk sahibi Akrep burçları, özellikle  Temmuz?a kadar olan döngüde çocuklarıyla ilgili konulara yine sürpriz harcamalar yapmak durumunda kalabilirler. Genel olarak bütçelendirme veya parasal planlama konularında çok becerikli olmanıza rağmen, yılın ilk döngüsünde hem ilişkiler alanınızda ki hareketlenme, hem de kişisel ihtiyaçlarınıza dönük olmanız kaynaklı veya hesaplamadığınız sürpriz gelişmeler nedeniyle bütçenizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. 

Yılın ilk on günlük döngüsünde etkili olacak, 2016 dan etkiler getiren Merkür gerilemesi parasal alanlarınızda Aralık son haftalar ve 2017 Ocak ayını dikkatli ve planlı geçirmeniz gerektiğini vurguluyor. 

Venüs'ün uzun süre kalacağı alan ilişkiler kadar kısmet ve bolluk enerjinizi de destekleyecek. Eylül ayından itibaren giderler alanınıza geçecek olan Jüpiter, ev veya gayrimenkulle ilgili gelişmeler veya alımlar, araç veya benzer bir büyük harcama nedeniyle borçlanmanıza neden olabilir. Kısacası yıl boyunca gelirleriniz kadar giderlerinizi de iyi organize etmeniz bu sene sizin adınıza önemli olacak. 

Kariyer alanlarınızda önemli hedeflerinizi, yapmak istediklerinizi özellikle Şubat ayından itibaren sonuçlandırmanız, son birkaç yıldır uğraşmanıza rağmen kat edemediğiniz bir çok kariyer beklentinizi elde etmeniz söz konusu. 

Bu yıl tutulmalar Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşiyor ve sizin adınıza kariyer ve iş alanlarınızı tetikleyecekler. İş ve kariyer açısından önemli bir sıçrama yapmanız olası. Yürümeyen iş veya benzer konuları Mart, Nisan, Ağustos, Eylül aylarında ani bir kararla bırakmanız söz konusu olurken, özellikle öz burçları Akrep olanlar bu sene önemli iş ve kariyer atakları yapma şansı yakalayacaklar. 

Haziran ile Kasım arasında burcunuza tekrar dönecek olan Satürn bu aralıkta temkinli olmanızı gerektirmekle birlikte senenin genel etkileri iş alanlarınızda yükseliş sürecinizin başladığına işaret etmekte. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat