Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

2,024
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar,

Zor bir Ocak ayı geçirdiniz. Bir Merkür retrosu yaşadınız. Bu retro kazançlar, beklediğiniz gelirler adına etkiliydi. Bir diğer yandan iletişim ve kararlar adına da önemliydi. Şubat ayına girdiğimizde bu etkiler kendisini pozitif enerjilere bırakmaya başlayacak. Çünkü Merkür retrosu bitti. Şubat'ın ilk haftasından sonra da Merkür Plüton'dan uzaklaşmaya başlayacak ve zihinsel olarak rahatlama başlayacak. 

Venüs, Oğlak burcunda, iletişim alanınızda. İletişim adına Ocak'ta yaşadığınız baskı azalacak. Oğlak yıldızları burcunuzu son derece pozitif olarak etkiliyor ancak her şekilde zor enerjiler atlattığınız için Şubat ayının özellikle ilk haftasında bir anlamda takıntılı, baskıcı, dikte edici davranmaya devam edebilir, çevrenizden de bu yönde etkiler alabilirsiniz. Akışta olmaya dikkat edin.

Yönetici gezegeniniz Mars burcunuzda ilerliyor ve tüm Şubat boyunca burada olacak. Cesaretli, atak, kararlı ve başlatan bir enerjiniz var. Bunu dengeli kullanabilmeniz için biraz daha zihinsel enerjinize odaklanmalı ve olayları iyi bir şekilde masaya yatırmalısınız; özellikle Şubat'ın ilk haftasında.

Güneş Kova burcunda, yuvanızı temsil eden alanda. 8 Şubat'ta Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Dolayısıyla bu yeni ay yerleşim alanınız, kariyeriniz gibi alanları etkiliyor. Eviniz, yuvanınız bu dönemde önem kazanıyor. Yeni ayda da önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. 

Venüs ve Merkür Kova burcuna geçiyor. 14 Şubat'ta evdeki yerleşim daha önemli hale gelecek. Hemen sonra, 17 Şubat'ta da Venüs gelecek. Merkür ve Venüs'ün burada olması, Güneş'in gelişi ile Şubat ayında yuva yaşamınız son derece önemli hale geliyor. 

Güneş'in 19 Şubat'ta Balık burcuna geçişi ile birlikte biraz daha rahatlayacak, evdeki temponuz hafifleyecek. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat