Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

2,431
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar, 


5 - 26 Ocak tarihleri arasında Oğlak burcunda bir Merkür retrosu gerçekleşiyor. Aynı zamanda 22 Aralık'tan bu yana Güneş de burada. Bir süredir burada Plüton da seyahat ediyor. Güneş - Plüton kavuşumu, Merkür retrosu iletişim, yakın çevre, kardeşler, kendinizi ifade etmeniz gereken alanlarda tıpkı geçen ay gibi bu ay da önemli. Bir süredir birilerinin gönlünü almanız gerekiyorsa, bunları toparlamak, düzeltmek için bu Merkür retrosu önemli. Aynı zamanda evrak işlerinde ve kendinizi ifade ederken daha dikkatli olun. Daha iyi analiz etme adına Merkür retrosu şahanedir ancak hızlı karar verip aksiyon almak anlamında beklemeniz gerektiğini gösterir.

10 Ocak'ta Oğlak burcundaki yeni ay bir karar vermeniz gerektiğini ancak Merkür retrosu ise biraz beklemeniz gerektiğini sembolize ediyor. 

Merkür'e baktığımızda özellikle çevre ilişkileriniz ve ekonomi anlamında söz sahibisiniz. Beklediğiniz bir gelir varsa bununla ilgili etkiler var. Ancak evrak işlerinde dikkatli olmanız, aleyhinize olabilecek şeyleri fark etmeniz adına çok gerekli. 

3 Ocak itibari ile Mars burcunuza geçiş yapacak. Yönetici gezegeniniz Mars'ın burcunuza yerleşmesi sizin için çok olumlu. Geçişi sırasında son derece keyifli enerjiler var çünkü Jüpiter'den de destek alacaksınız. Bu da kararlılığınızın, hırslarınızın ve karizmanızın artacağını gösteriyor. Ay genelinde iletişime dikkat ettiğiniz sürece kararlılığınız ve yüksek enerjiniz sayesinde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

23'üne kadar Venüs para hanenizde. Gelirlerinizi artıracağı gibi masraf kapılarınızı açabilir. Ekonomik dengelere dikkat etmelisiniz. 20 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçiş yapacak. Yuva ile ilgili güzel gelişmeler, konuşmalar olacak. Evde olma arzunuz artabilir. 

Bu ay özellikle 24'ünde Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay son derece dikkat çekiyor. Ay genelinde imzalar, kararlar önemli demiştik. Bu dolunay da kariyer ve yuva aksınızda önemli bir durumun netleşeceğini gösteriyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat