Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

1,591
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

Akrep burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Öncelikle yönetici gezegeniniz Mars, Yay burcundaki retrosunu tamamladı ve tüm Haziran boyunda sizin burcunuzda, retroda olacak. 

Hayatınızda değişim dönemindesiniz birçoğunuz. Kendinizi değiştirdiğiniz, hayata farklı açıdan baktığınız ve değerlendirdiğiniz, sizin kontrolünüzde ya da değil ancak bazı şartların da değişmesi gibi bir süreç söz konusu. Çünkü Mars retro ise, bir şeyler gözden geçir, yenile, değiştir, farklı açıdan bak dedirtecektir. Dolayısıyla sizler de bir yenilenme sürecinden geçeceksiniz. 

Mars, retrosunu 2 yılda bir yapar. Merkür gibi yılda 3-4 defa değildir. Dolayısıyla retro dönemleri de önemli değişimin fitilinin yandığı, hareket geçtiği zamanlardır. Bu anlamda Haziran boyunca çok dikkat çekiyorsunuz. 

Merkür 13 Haziran'a kadar karşıt burcunuz Boğa'da geziniyor. Bu tarihe kadar hem Jüpiter hem de Plüton ile çok destek açıda. Karşıt burcunuzdaki bu Merkür enerjisi sizin eş, ilişki, ortaklı konularda aklınızın onlardan gelen teklifler konusunda olduğunu gösteriyor. Evliyseniz eşinizle de ilgili önemli bir konu gündemde veya gündeme gelecek. O da hayatında önemli bir karar aşamasında olabilir. Bir sıçrayış yaşayabilir. Burada iş, yatırım vb. pek çok konu gündeme gelebilir. Bazı fırsatlar yakalayabilir. 

5 Haziran'da İkizler burcunda bir yeni ay olacak. Bu da ortak para, ortak gelir anlamına geliyor. İşin içinde Venüs de olduğu için toplu bir para elde edebilirsiniz. Fakat karşısında Satürn var. Satürn de kaynaklar alanınızda ve bu açısı kaynaklar alanınızda bir daralmaya işaret ediyor. 

Bir toplu para, tazminat gibi bir şey alabilir, işte bir değişime hazırlanabilir veya bir yatırım amacıyla kredi için bankaya başvurabilirsiniz. Ancak para konularına bu dönemde dikkatli olmalısınız çünkü 20 Haziran'da Yay burcunda ikinci bir dolunay gerçekleşiyor. Para aksınız çok güçlü bir şekilde vurgulanıyor. Hem Mayıs'ın son haftasındaki dolunay, hem de Haziran'ın ikinci döneminde yeniden bir dolunay gerçekleşmesi sizi para, yatırım konularında dikkatli olmaya davet ediyor. Bütçe konularında biraz sıkışabilirsiniz. 

18 Haziran'da Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. 21'inde Güneş, 30'unda da Merkür geçiyor Yengeç burcuna. Yengeç yıldızları sizi çok destekleyecek, size nefes aldıracak. Aşk, ilişkiler adına keyifli zamanlar görünüyor. Bu dönemde anlaşma, sözleşme gibi konular devrede ise bu anlaşma ve sözleşmeleri yıldızlar Yengeç'e geçtiğinde, Venüs'ün Yengeç'e geldiği döneme denk getirmeye çalışın. Çünkü Yengeç burcuna geçiş yapan yıldızlar, hali hazırda burcunuzda olan Mars ile çok iyi bir açıda olacaklar. Birinden bir şey istiyorsanız, bir açıklama bekliyorsanız veya birine bir şeyi kabul ettirmeyi planlıyorsanız, Venüs'ün Yengeç'e gelmesini bekleyin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat