Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,261
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, ayın sizin için önemli etkisi bir süredir geri harekette olan Satürn'ün, rötar etkisi ile tekrar burcunuza dönmesi diyebilirim. 15 Haziran'dan itibaren 18 Eylül'e kadar burcunuzda son konaklamasını yapacak olan Satürn, fiziksel ve ruhsal olarak bu ayı ve önünüzdeki yaklaşık 3 aylık dönemi dikkatli geçirmeniz gerektiğini vurguluyor. Üreme organlarınız, hormonlarınız, kemik sağlığınız açısından hassas olacağınız bu süreçte, sağlığınıza özen gösterin. Öte yandan işinizde veya günlük hayatınızda sorumluluklarınız artarken, çeşitli engellerle de uğraşmanız olası. Bu dönemde hayatı ve koşulları zorlamadan durumları ele alın. Değiştirmek istediğiniz konularda dikkatli düşünerek adım atmaya gayret etmelisiniz. 


2 Haziran'da gerçekleşecek dolunay parasal konularda sizi sonuca ulaştıracak. Başkalarından beklediğiniz paralar veya alacaklarınız, banka işleri, finansal konular açısından belirsizlikler aydınlanacak. 5 Haziran'da burç değiştiren Venüs kariyer ve iş alanlarınıza geçiyor. İş teklifleri, terfi alma, iş açısından beklediğiniz veya ümit ettiğiniz bir durumun gerçekleşmesi söz konusu. Her durumda Venüs sizi kariyerinizde bir ay boyunca destekleyecek. Ev konusunda bir planınız varsa bu ay özellikle Merkür gerilemesinin biteceği 12 Haziran'dan itibaren koşullar size destek olabilir. Aşk ve ilişkiler açısından da şanslı etkileriniz söz konusu. Hoşlandığınız ama bir türlü açılamadığınız birinden beklemediğiniz bir ilgi görebileceğiniz gibi, süregelen ilişkinizde kendinizi daha net ifade etmeniz olası. Ayrıca ay boyunca karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak. Bu ay seyahat veya yolculuk planlarınız varsa 24 Haziran'dan itibaren gerçekleştirmeniz söz konusu. 24 Haziran'da Mars'ın sizi destekleyeceği bir alana geçmesiyle ay boyunca özellikle ev ve ailenizle ilgili konularda koşulları zorlayan veya mücadeleye dönük etkileriniz öne çıkıyor. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Akrep burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat