Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

865
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Haftaya gergin ve bitkin başladınız. Kendinizi yorgun hissedebilir ve geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Sizler bazen geriye çekilip plan yapar; olayları ve nedenleri araştırmacı yönünüzle, sezgilerinizle keşfetmeye bayılırsınız. Dolayısıyla biraz bunu gerçekleştireceğiniz etkiler var bu hafta.

Haftaya Ay Terazi'de başlıyoruz ve sonrasında Ay, Akrep burcuna, yani sizin burcunuza geçiş yapacak. Maddi kaynaklarınız için mücadele döneminiz başlıyor tekrardan. Bu konuları biraz rölantiye almıştınız, yöneticiniz Mars sizin burcunuzdaydı ancak artık Yay burcunda hareket ediyor, üstelik bir ay boyunca da Satürn'le kavuşum yapıyor. Bu anlamda bu hafta boyunca kısıtlanmışlık ve engellenmişlik hissi devrede olabilir. 

Açıların ikili ilişkiler adına da pek iç açıcı olmadığını söylemek zorundayım. Sizler için açık düşmanlıklar, imzalar, sözleşmeler çekişmeli ve rakabetli olabilir. Açık düşmanlık derken, gizli gizli arkanızdan iş çevirenlerden değil; tam tersi açık açık bunu beyan edenlerden bahsediyorum tabii ki. Unutmayın ki, meyve veren ağaç taşlanır. Bu durumda kendinizi çok fazla yormayın.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat