Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,319
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Öncelikle Merkür artık burç değiştirdi ve Yay burcunda ilerlemeye başladı. Merkür'ün Yay'a geçmesi ile beraber parasal ve maddi konularda yeni gelişmeler olabilir. Daha fazla gelir elde etmek adına yeni destekler alabilirsiniz, yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Aklınız, fikriniz para kazanmak, gelir elde etmek adına neler yapmanız gerekiyorsa bu konulara odaklanacak. 

8 Kasım Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor ve orada ilerlemeye başlıyor. Venüs'ün Akrep burcuna geçmesi ile beraber güzelliğinizle ön plana çıkmaya başlıyorsunuz. Fiziki görünümünüzde bazı değişiklikleri bu dönemde yapabilirsiniz. Güzelleşmek, insanları etkilemek adına adımlar atacaksınız. İlişkilere açık bir dönemdesiniz. Kendinizi flörtöz hissedebilirsiniz. Jüpiter'in de burada olduğunu düşünürsek, özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar adına şanslı bir dönemdesiniz. 

6-12 Kasım 2017 Haftası Akrep Burcu İçin Ay Takvimi
- Pazartesi günü Ay'ın İkizler burcunda olduğunu görüyoruz. Parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. 
- Salı ve çarşamba günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte sosyal medyada aktif hale gelebilirsiniz veya insanlara kendi fikirlerinizi açmak isteyebilirsiniz. 
- Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. Kariyerinizle ilgili birtakım güzel gelişmeler olabilir. 
- Cumartesi akşamı Ay, Başak burcuna geçecek ve Pazar günü de Başak'ta olacak. Ay'ın Başak'a geçmesi ile birlikte sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat