Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

968
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Haftaya hobileriniz, kişisel bakımlarınız ve zevk aldığınız şeylerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Çocuk bekleyen Akrepler için olumlu cevaplar olabilir. Bazı akrepler ise aşk yönünden şanslı olacak. 

Akrepler aslında hep şanslıdır aşktan yana, şansını zorlar sadece! Akrep insanlarının enteresan bir havası vardır. Karşısındakini kolay etkisi altına almayı becerir. Fakat sonra nasıl oluyorsa biraz fazla takıntılı ve derine inen, kıskanç ve sahiplenici bir tavır takınıp karşılarındaki kişiyi yorup uzaklaştırabiliyorlar. Bunu minimuma indirmeniz gerekiyor sevgili Akrepler. Bu sayede problemler de azalacak.

Gündelik işlerinizi hallettiğiniz, işleri yoluna koymaya çalıştığınız bir hafta sizler için. Sıradışı birtakım şaşırtıcı ani, beklenmedik durumlarında olacağı bir hafta. İş yerinizde belli bir rutinde değilsiniz, ekstra işler var; yapmanız gerekenler ve sizden beklentiler büyük. Para konusunda geçmiş haftalara oranla daha iyi sonuçlar alabilirsiniz; ne de olsa yönetici gezegeniniz Mars sizin burcunuza dönüş yaptı. Çalışma arkadaşlarınızın desteğiyle daha da başarılı olduğunuz, desteklendiğiniz bir haftadasınız.

Hafta sonu Ay İkizler burcuna geçiyor ve pazar günü bir yeniay meydana geliyor. Bu dönemde ödemelerinizi ve ortak para hanenizi, ortaklık gerektiren işlerinizi yeniden gözden geçirmeli ve herhangi bir aksaklığa karşı önlem almalısınız. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat