Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,604
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Bu hafta Mars ve Venüs, Terazi burcunda ilerliyor. Bilinçdışınızda ilişkilerle ilgili korkularınız varsa, bunları aşacağınız bir dönemdesiniz. İlişkilerle ilgili gıyabınızda dönen birtakım konular varsa bunlardan haberdar olacaksınız. Özellikle bireysel hareket etmeniz ve ilişkinizde bu dönemde biraz geri planda kalırsanız, çevrenizde gelişen konuları daha net gözlemleme fırsatınız olacak. Böylece ilerleyen günlerde daha mutlu olabilirsiniz. 

Güneş ve Jüpiter şu an sizin burcunuzda ilerliyor. Yaşam enerjiniz yüksek. Kendi yetenek ve kabiliyetlerinizi çok net bir şekilde sergileyebiliyorsunuz.

Merkür de Akrep burcunda ilerliyor. Bireysel olarak hareket ederken size yardımcı olacak ve size birtakım pratik bilgiler verecek insanlar bu dönemde karşınıza çıkabilir. 

Akrepler için önemli olan konu 4 Kasım 2017 Cumartesi günü Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay. Bu dolunayın etkileri ile beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili bazı konular netleşebilir. Bazı gergin anlar yaşayabilirsiniz. Ancak bunların devamında farkındalıklar olacak. Kendi yaşamınızda partnerinizle beraber uyumlu hareket ederseniz bu dolunayla beraber önünüzdeki günlerde özellikle ilişki gibi konularda neler yapmanız gerekiyorsa, bunların farkına varacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat