Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,443
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar, 


26 Ekim Pazartesi gününden itibaren kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Zaman zaman tartışmacı, zaman zaman inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Ailevi konularda olsun, iş hayatında olsun, başarınızı sergilemekten korkmuyorken, bazı inatçı insanların da fikirlerini değiştirmeye çalışacaksınız. 

Perşembe gününden itibaren ise herkesi kendi haline bırakmanız gerektiğinin bir kere daha farkına varıp rotanızı değiştireceksiniz. Bu dönemde Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay, duygusal anlamda belli belirsiz bir yorgunluk ve yılgınlık hissedebilirsiniz. Bu döneme biraz kontrollü olmanız gerekebilir. 

Karşı komşunuzda gerçekleşecek dolunay, bu dönemin yapıcı mı yıkıcı mı olduğunu 10 gün içerisinde gösterecek. Bu dönem size de yorgunluğa neden olabilir. 

Cumartesi günü Ay'ın Yengeç burcunda olması sosyalleşme ve sevdiğiniz insanları yanınızda görme ihtiyacınızı artırabilir. Hafta sonu yoğun, hareketli ve daha paylaşımcı olacaksınız. 

Hafta sonu hem Güneş hem de Ay burcunuzda hareket ediyor. Sporla uğraşan Akrep burçları bu dönemde kas spazmlarına karşı dikkatli olmalı. Hafta sonu kendinizi bedensel olarak fazla zorlamamanızda fayda var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat