Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,549
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Güneş artık Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile beraber gizemli olan Akrepler, daha da bir gizemli hale bürünecek. Geri plana çekiliyorsunuz. Konuları da geri planda değerlendiriyorsunuz. Bu dönemde kendinizi daha flörtöz hissedeceksiniz iç dünyanızda. 

Kendinizi bu dönemde ortaya çıkarmıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Fakat bilinçaltınızda ortaya çıkmanızı engelleyen birtakım inanışlarınız veya korkularınız varsa, bunların farkına varacağınız bir dönemdesiniz. 

Hafta ortasında Jüpiter ve Uranüs arasında bir karşıt açı mevcut. Uranüs Koç, Jüpiter ise Terazi burcunda. Geri planda kalırken bir taraftan da insanlara hizmet etmek, çalışmak adına iş koşullarınızda birtakım radikal değişiklikler olabilir. Dolayısıyla bu iki enerjiyi dengelemeniz gerekiyor. İş ve çalışma koşullarında gerçekleşecek radikal değişimleri geri planda kalıp çok dikkatli bir şekilde gözlemlediğiniz takdirde yeni bir işe başlayabilirsiniz, hayallerinizdeki işe kavuşabilirsiniz, istediğiniz gibi çalışabileceğiniz ve hizmet edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz diyebiliriz. 

30 Eylül Cumartesi günü Merkür de Terazi burcuna geçiyor. Hayal dünyanız çok aktif olacak. Gıyabınızda veya arkanızda dönen birtakım işler varsa bunların farkına varacağınız bir dönemdesiniz. İç dünyanızda çok eleştirisel bir şekilde çevrenizde gelişen konuları gözlemleyeceğinizi söyleyebiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat