Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,461
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, sizin için dengeler daha çok cumartesi gününden itibaren yerine oturuyor. Hafta içi daha sert ve krizlere yönelik enerjiler içinden geçeceksiniz. İlişkiler adına bu hafta kıskançlık sorunları, karşı tarafı fazlasıyla kontrol etme dürtünüzü öne çıkarmamalısınız. Bu konulardaki tepkileriniz beklemediğiniz bir karşılık bulabilir.


İlişkilerinizde izlemek, gözlem yapmak ve mümkünse kararları Merkür rötarı bitimi 11 Haziran sonrasına aktive edin. Aşk hayatınız adına çıkabilecek krizlerde soğukkanlı olmak önemli Kariyer ve iş etkileriniz açısından ani değişimler olurken, daha önceden başlayan ve tamamlanmamış bir konu veya projeniz sürpriz şekilde gelişme kat edebilir. 

İşinizde sorumluluklarına dönük ve dikkatli çalışırsanız, güzel gelişmeler sizi maddi ve manevi rahatlatabilir. Sağlığınızda alerjilere, boğaz ve boyun bölgesi travmalarına, kazalara karşı dikkatli ve tedbirli olun. 

Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat