Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

746
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. İşinizde çalışma ortamınızla veya çalışma arkadaşlarınızla sıra dışı bir sistem deneyebilirsiniz. 

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Merkür sizin 11. ve 8. evlerinizin yöneticisi. Bir arkadaşınızla ortak bir kanım projesine başlayabilirsiniz. Ama bilgi alışverişleriniz biraz ketum ve gizli saklı ilerleyecek. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler olabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta; arkadaşlarınıza sosyal çevrenize odaklısınız. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla işlerinizi hallederken de net, anlaşılır, elle tutulur şekilde hareket edeceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, örneğin sahnede olarak kazanacağınız para ile ilgili, kazancınız ve çocuklarla ilgili bir konudaki durumla ilgili detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz. Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısıyla bilinçaltınız ile tutarlı hareket edebileceksiniz. 

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. Paranızın hesabını yaparken son derece ciddi, gerçekçi ve netsiniz.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Kendi fiziksel görünümünüz veya imaj değişikliği girişimleriniz için destekleyici bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat