Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

816
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Arkadaşlarınızdan duyacağınız şaşırtıcı bir haberle başlayabilirsiniz yeni haftaya. Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı sıra dışı bir başlangıç yapacağınızı vurguluyor. Fakat Güneş ve Ay arasında gergin bir etkileşim var, bu yüzden rekabetten de kaçınmak gerekiyor haftanın başlarında. 

Ay Başak'ta başlıyoruz yeni haftaya. Sosyal organizasyonlarınız artarken, her türlü plan program için uygun etkiler barındıran bir transit bu. Salı günü Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor, bu durumda sizin parasal yönden rahatlamanızı kolaylaştırıyor. Daha iyimser ve rahat para kazanma tekniklerine yönlendiriyor bu. Güneş girdiği evi aydınlatır ve oraya ışık saçar dolayısıyla para ile olan ilişkiniz canlanıyor ve kazanç kapılarınız artıyor bu haftadan itibaren. Ay, Başak burcundan sonra Terazi ve sonra da sizin burcunuzu ziyaret ediyor.

Bu hafta genel anlamda arka planda kalmak ve kendi kendinize karar almak için uygun bir zaman dilimi. Hasta ziyaretleriniz olabilir, yardıma muhtaç insanlar için el uzatabilirsiniz. Ay Akrep burcuna geçtiğinde ise hafta sonu daha dinamik ve bir o kadar da yoğun duygular barındıracaksınız. Aşk konularında bu hafta Venüs - Plüton kavuşumu etkili. Olumlu yönden çok iyi bir kavuşum; sevdiğinizle bir aradasınız ve küskünlük bitmiş. 

Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat