Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,722
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar,

Hint Astrolojisine göre geçtiğimiz yılın tamamında burcunuzda ilerleyen Satürn etkisi nedeniyle oldukça yorucu bir sene geçirdiniz. Sizin dışınızda gerçekleşen gelişmeler, ilişkiler, parasal konular ve kariyer alanlarınız gibi hayatınızdaki majör konularda önemli dönüşümlerden geçtiniz. 2017 yılının hemen başında 26 Ocak'ta burcunuzdan ayrılacak olan Satürn, iletişim alanlarınıza geçerken 2017 yılın ilk yarısında maddi konularda sizi zorlayabilir. Diğer yandan hayata bakışınızı yeniden biçimlendirdiğiniz bu süreçte, geçtiğimiz yıl boyunca çok önemli deneyimler elde ettiniz. 2017 yılında ise çok çalışarak ve uğraşarak maddi gelirlerinizi elde edeceksiniz. Bu yıl bilhassa Şubat ile Haziran arasında parasal konularda önemli ve köklü değişimler içine girerken, kazançlarınızı ve maddi gelirlerinizi yoğun bir çalışma temposu ile elde edeceksiniz. 

Bu yıl yaptığınız her ne iş olursa olsun, olgunlaşma ve yükselme fırsatlarınız söz konusu ancak bu durumu gelirlerinizle örtüştürürken çalışarak ve uğraşarak kazanımlar elde edeceksiniz. 

2017 yılının Şubat ve Ağustos aylarına denk gelen önemli tutulmaları ev ve aile alanlarınızla, kariyer ve iş bağlantılarınızla alakalı önemli gelişmeler getirecek. Özellikle çalışan Akrep'ler için bu sene hem yüksek bir tempo ve aktif bir yıl söz konusu, hem de bir süredir bekledikleri önemli bir gelişmeyi, terfiyi veya iş değişikliğini yaşama potansiyelleri de yüksek. Yılın ilk yarısı Mart ve Nisan aylarıyla, yılın ikinci yarısı Ağustos ve Eylül döneminde hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. 

Bu yıl ilişkiler adına da hareketli bir süreç söz konusu. Venüs, yılın ilk yarısı aşk ve ilişki alanlarınızda uzun süre seyrederken, Şubat ile Haziran arasında size hem şans ve bereket, hem de aşk ve ilişki vaat etmekte. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat