Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 20 - 26 Ağustos 2018 haftası neler yaşayacak?

434
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 20 - 26 Ağustos 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar,

Bu hafta Merkür retrosunu bitirdi ve Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bu da kariyeriniz, işiniz, sorumluluklarınız ilgili daha rahat hareket etme fırsatı sağlayacak. Özellikle iş ve kariyer anlamında beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz. Yeni projeler üretiyorsunuz. Başarılı olmak adına yeni girişimler yapabilirsiniz. 

23 Ağustos Perşembe günü Güneş, Başak burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde sosyal çevre ve arkadaşlar arasında daha fazla vakit geçireceksiniz ve kendinizi göstereceksiniz, ön plana çıkıyorsunuz. Çalışmalarınzın ve kariyerinizin getirilerini de toplamak adına güzel etkiler alacaksınız. Gelecekle ilgili net planlar yapıyorsunuz. 

26 Ağustos Pazar günü Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda bazı gergin anlar yaşanabilir ancak devamında güzel farkındalıklar kazanacaksınız. İlişkide bulunduğunuz insanların; aşk, ilişkiler, flört gibi konularda muallakta kalan konuların dolunay ile beraber netleştiğini göreceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat