Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

958
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükselen Akrepler, 


Bu hafta kendinizi en iyi ifade ettiğiniz dönemden geçiyorsunuz. Sadece üzerinizde geçen haftadan kalan bir dolunayın esintisi var. Bu dönemde savunmacı yanınız ortaya çıkacak, size kimin zarar vermeye çalıştığınız bulmaya çalışacaksınız. 

Olumsuz düşünceler ile pozitif bir hayat yaşamanız mümkün değil. Siz bir Su grubu burcusunuz. Bu hafta daha baskın, keskin ve net kararlar almak isteyebilirsiniz. Eğitim sektörü ile ilgili bir Akrep burcuysanız, eğitim konusunda veya işiniz ile ilgili ani kararlar alabilir, farklı gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dolayısıyla duyarlı olmak bu döngüde sizin için zor olacak. Evli bir Akrep burcuysanız çocukların eğitimi ve geleceklerine yönelik karar alma çabası yorulmanıza neden olabilir.

Baskın bir dönemden geçiyorsunuz ve hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir haftadasınız. Ancak sert duruşunuz sevdiklerinizi ve çevrenizdekileri korkutabilir. Hafta sonu Venüs'ün Terazi burcuna girmesi ile tekrar daha yumuşak bir ruh haline kavuşabileceksiniz. Sanat ile uğraşan bir Akrep burcuysanız, Terazi burcuna geçen Venüs sayesinde tasarım ve yaratıcılık konusunda olumlu etkiler altına giriyorsunuz. Bu dönem sizin yaratıcılığınızı destekliyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat