Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

1,071
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Haftaya eşinizle, ikili ilişkilerinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Artık bu konuları sağlam zemine oturtmaya kararlısınız. Ay - Ceres kavuşumu ile de hayli de isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğüm, Plüton ve Merkür desteğiyle sevgiliniz veya çocuklarınız doğal destekçiniz oluyor. İlerledikçe yol kat edebiliyorsunuz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve akrabalarınız sizi destekliyor. Sosyal çevrenizde doğal bir akış var. Bu sebeple hafta başını mutlaka değerlendirmelisiniz.

Harika bir Venüs Mars sekstili var. İkili ilişkilerinizde tutkularınızı keşfedeceğiniz zamanlardasınız. Para kazanmaya dair ne kadar tutkulu düşünceniz varsa bunların bilincinize geldiğini deneyimleyebilirsiniz.

Hafta ortasında enerji biraz değişecek ve siz ortak kazanımlar, kredi - borç konuları ile ilgileneceksiniz. Jüpiter desteğiyle içsel olarak kendinizi çok şanslı hissederken, sırasıyla Neptün, Satürn, Kiron olumsuz açılarıyla çocuklarınızla bir iletişim sorunu yaşayabilir, parasal kısıtlamalar yaşayabilir ve maddi konular sizi biraz yaralayabilir.  Ama işinizle ilgili ani  bir haber almanız ile beraber enerjinizi toparlayacaksınız.

Sevgili Akrepler, hafta sonuna doğru bir hareketlilik var. 

Venüs, Akrep burcuna geçiyor ve sizi güzelleştirmeye geliyor. Etrafınızdan iltifatlar almaya hazır olun.

Güneş Terazi burcuna geçiyor ve bir ay boyunca sizi biraz inzivaya çekmeye hazırlanıyor. Biraz geri planda kalmak isteyebilirsiniz.

Ay Yengeç burcunda iken eğitim, seyahat, tanıtım, pazarlama konularıyla meşgul olacaksınız. Ama Ay - Güneş karesi ile kendi kendinizi sabote etmediğinizden emin olun. 

Merkür - Plüton üçgeni ile sosyal çevrenizde iletişim ile ilgili konularda derin araştırmalar yapabilir, güzel iletişimler içerisinde olabilirsiniz. 

Haftayı işinizle ilgili bir sosyal etkinlikle ilgilenerek bulabilirsiniz.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat