Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

923
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Bu hafta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Basın yayın konularında aktif olacaksınız, yakın çevre ilişkileri gündeme geliyor. Akrepler gizemli olmayı, çok ortalıkta görünmeyi sevmezler ancak bu dönemde yakın çevre ilişkileriniz gündeme geliyor. Fikirlerinizi insanlarla daha fazla paylaşmak isteyeceksiniz. Yakın çevre seyahatleri yapabilir, çevrenizdeki insanlarla ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. Haftanın başlangıcı sizin için böyle.

Bu hafta aynı tarihlerde Merkür de geri hareketine başlıyor. Akrepler sivri dilleri ile tanınırlar. Bu anlamda konuşmanızda, kendinizi ifade etme biçimlerinize biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış anlaşılmalara açıksınız. 

Bunun dışında yakın çevrenizdeki insanlarla geçmişten gelen birtakım konular tekrar gündeme gelebilir. Bu konuları şimdiden çözmenizde fayda var çünkü ileriki günlerde bu konularla boğuşmayıp yeni projelere adım atmak için fırsata ihtiyacınız olacak.

Bazı Akrepler, yakın çevresinde daha önce dikkatini çekmeyen biri ile yeni bir ilişkinin başlangıcı içerisine girebilir. Bunu değerlendirmekte fayda var.

Bu hafta Mars Balık burcuna geçiyor. Aşk, ilişkiler ve flört konusunda kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Mars sizin yöneticiniz olduğundan, kendinizi sahneye çıkartacağınız, hayattan daha keyif alacağınız, belki yeni bir spora başlayacağınız bir dönemdeniz. Tüm bunların dışında bir ilişkide, flörtte rahat hissedecek, karşı tarafa açılabileceksiniz. İlk girişimi sizin yapacağınız bir ilişkinin arifesindesiniz. 

Bu hafta aşk ve ilişkiler konusunda güzel etkiler alıyorsunuz. Fakat iletişim kurma biçiminize dikkat etmeniz gerekiyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat