Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

811
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Bu hafta iş yerinizde parlayacaksınız. Güzel teklifler ve paralar elinize geçebilir. Sevdiğiniz kişi de yükselişe geçiyor. Ona bir sürpriz var bu hafta. Siz de buna seviniyorsunuz. 

20 Temmuz'da bir dolunay gerçekleşiyor. 

Dolunay kardeşler, yakın çevre ve iletişim aksınızda gerçekleşiyor. Seyahat konuları önemli olabileceği gibi, eğitim ve yeni bir konuya başlama durumunuzu da tetikliyor. Kiminiz için de sanki önemli olabilecek bir sınav konusu gündemde olabilir. Kararlar, açıklamalar, yolculuklar ve imzalar ile ilgili konular önem kazanıyor bu dolunayda. 

Dolunayın yönetici gezegeni Satürn ise kaynaklar alanınızda. Kardeşler ile ilgili bir konu, parasal bir durum, ortak bir karar ve bunun ile ilgili bir maddi konu gündeminizde olabilir. 

Bu hafta Venüs ve Merkür haritanızın en tepe noktasında. İş ve kariyer konuları genel olarak sizler için önemli bu dönemde. Güneş'in de Aslan burcuna gelişi ile birlikte iş konuları da önem kazanıyor. Hem destekler devrede, hem de biraz tempolu bir dönemdesiniz. Tüm bunlara paralel olarak bu hafta alacağınız kararlar da hali ile gayet önemli. Dolunay enerjisi "bir şeyi fark ediyorum" dedirtebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat