Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,336
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Haftaya yoğun ve sosyalleşmiş olarak başlıyor ve arkadaşlarınızla beraber aktif, yapıcı rol alıyorsunuz bu hafta. Bu yoğunluk biraz sizi yorabilir, bu anlamda dikkatli olun. 

17 Nisan Pazar günü Mars retrosu başladı. Tıpkı Koç burcu gibi sizin de yönetici gezegeniniz olan Mars'ın bu geri hareketi sizleri de etkileyecek. Bu hafta özellikle parasal konularda yeni başlangıçlar yapmamanız gerekiyor. Hatta tam tersi elinizde olan işlere tekrar göz atmalı, ince eleyip sık dokumalısınız. 

Elinize geçmeyen paralar, çalışıp da alamadığınız maaşlar, gecikmeli olan her türlü para konusu sizi çileden çıkarıyor ve elinizden bir şey gelmiyormuş hissi sizi rahatsız ediyor. Ancak merak etmeyin, çünkü bu geçici bir dönem. Her şey eski haline gelecek, normale dönecek. Biraz oluruna bırakın ve elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı bilerek vicdanınız rahat uyuyun. Her şeyde olduğu gibi hak yerini eninde sonunda bulacaktır sevgili Akrepler. 

Tüm bu süreçler devam ederken, bu hafta Cuma günü, 22 Nisan'da dolunay olacak ve bu dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek. Artık bazı şeyleri değiştirmek isteyecek ve gidişata dur diyeceksiniz. Kaderin anahtarı sizin elinizde! İstemediğiniz şeyleri; ister kendinizle ilgili olsun, ister çevrenizde gelişen durumlar olsun, bunları silip atmak ve yeniden start vermek gibi bir havaya gireceksiniz. Bu süreç bir anlamda arınma ve temizlenme süreci sizler için. Tam bir detoks zamanı! Evet, bu dolunayla beraber bazı bitişler ve kararlar alacaksınız. 

Her şey gönlünüzce olsun diyorum. Bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat