Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

589
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da eşinizle, partnerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ay sırayla Neptün ile sekstil ve Mars ile de üçgen yaptığından çocuklarınızla veya sevgilinizle samimi bir akışı yakalayabilirsiniz. Yakın çevrenizde veya  kardeşlerinizle ilgili de güzel gelişmeler var Plüton'a akan enerjiler ile de sağlam adımlar atılabilir. 

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Finansal gelirinizde olumu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ay Boğa'dayken ikili ilişkilerinizde kalıcılıkla keyifle ilgilenirken, Ay İkizler'e geçtiğinde değişen enerji ile birlikte birden modunuz değişecek ve  parasal konularla ilgilenmeye başlayacaksınız. 

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. Sizin yakın çevre, akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili alanda ve muazzam bir enerji yoğunluğu var. Bu enerjiler doğru kullanılmazsa yıkacak türden. Özellikle evinizde güç mücadelelerine çekileceğinize söyleyebilirim. Önemli kibirli olmadan kendimizi bilmek.  Ay - Satürn karşıtlığı da olduğundan negatif sonuçlara karşın bugün ekstra dikkat etmek gerekir. 

Haftayı Ay Yengeç burcunda kendinizi tanıtmakla, yurtdışı meselelerinizle ilgilenerek geçireceksiniz. Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca kendinizle meşgul olacaksınız. Güzellikler dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat