Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

777
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Haftaya Boğa burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Sizi ilişkiler konusunda etkileyecek bu dolunay. İkili ilişkilerinizde bir bitiş yaşama ihtimaliniz yüksek. Uzun süredir bitirmeyi düşündüğünüz ve ertelediğiniz bir ilişkiniz kopma noktasına gelmiş olabilir. Gerginlikler ve pürüzler bu alanda yaşanacak sizler için. Eğer kararlıysanız bunu göze almalısınız bu hafta. 

Salı günü itibariyle Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak. Ailenizden birisinden göreceğiniz yardım sayesinde ödemelerinizi rahat yapabileceksiniz. Fakat harcamalarınız ve para konusundaki tutumunuz ile yapacağınız ödemeler birbirine denk düşmüyor, para konularında sıkıntısı olan Akrepler için, iyi bütçe planlaması yapmaları gerekmekte. 

Merkür'ün Yay burcunda hareket ediyor oluşu, maddi konularda ticaret zekanızı çalıştıracak, aklınızı işinize verebileceksiniz. Hafta sonuna doğru inançlar ve etik değer yargılarınızda, eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili konularda düşünmeye başlayacaksınız. Yakın çevre ilişkileriniz ve uzaktaki bulunan kişilerle diyaloglarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Burada Ay ve Venüs arasındaki karşıt açı, kime ne kadar değer vermeniz gerektiğini hatırlatacak sizlere. 

Sevgiyle kalın, iyi haftalar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat