Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

1,087
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar,

Bu hafta, 14 Aralık'ta İkizler burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizi ortaklaşa işlerde, başkalarından ve ortaklı projelerden elde ettiğiniz gelirlerle ilgili sonuç alacağınız, farkındalık yaşayacağınız bir dolunay. 

Vergi ödemeleri, geçmişten gelen ödemeler, atlanmış krediler göz önüne çıkabilir, bunların farkına varabilirsiniz veya uzun zamandır sahip olmak istediğiniz birtakım eşyalar varsa bunlara ulaşmak adına, başkalarının da kaynaklarını kullanarak, desteklerini alarak somut adımlar atabilirsiniz. 

Güneş - Satürn kavuşumunu düşünürsek, uzun zamandır maddi konularda zorlanan Akrepler ve yükselen Akrepler, bu haftadan itibaren gelir elde etmek adına güzel gelişmeler yaşayacak. 

Maddi olarak biraz rahatlayacaksınız. Burada dikkate almanız gereken, Satürn'ün gerçekçi ve yere sağlam basan enerjisi. Bunu uygulayabilirseniz, gerçekçi adımlar atıp, somut girişimlerde bulunursanız maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabileceksiniz. Uzun süredir devam eden sıkıntılar sona erecek. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat