Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

1,230
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Bu hafta Mars burç değiştiriyor ve artık Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Yönetici gezegeniniz Mars'ın Akrep'e geçmesi ile kendinizi çok güçlü ve motive hissedeceksiniz. İnisiyatifi çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. İnsanlara önderlik edeceksiniz. Kendi hayatınız ile ilgili kararlar alacağınız ve başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz. 

Özellikle çarşamba gününe dikkat etmeniz gerekiyor çünkü çarşamba günü Ay'ın Mars ile beraber olduğunu görüyoruz. Aşırı girişken ve aceleci bir tavır içerisinde olabilirsiniz. Bu da sizin düşünmeden hareket etmenize sebebiyet verebilir. 

Venüs, Yay burcunda ilerliyor. Özellikle parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olabilir. 

Salı ve çarşamba günü Güneş ile Merkür beraber hareket ediyor. Merkür geri harekette olduğu için özellikle para, yatırım ile ilgili konularda geçmişte göremediğiniz birtakım meseleler varsa, bunların netleşeceği ve daha görünür olacağı bir dönemdesiniz. 

Cuma ve cumartesi ise geri harekette olan Merkür'ün Venüs ile beraber olduğunu görüyoruz Yay burcunda. Bu da özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar alanını aktive ediyor. Bu konularda geçmiş meseleler açılacaktır. Ortaklaşa iş yapan Akrepler, geçmişte göremedikleri birtakım konular varsa, bunların netleşip önüne çıkacak; ilişkiler vasıtası ile bu konuları halletmeleri gereken bir dönemdeler. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat